ÖZEL
TASARIMLAR

ÜRÜN TEŞHİR
STANDI

DİJİTAL
BASKI

ARAÇ
GİYDİRME

TOTEM
TABELA

İÇ MEKAN
DEKORASYON

CEPHE
TABELASI

KUTU
HARF

PİLON
TABELA

ALÜMİNYUM
TABELA

FUAR
STANDI

DISPLAY
ÜRÜNLER

HİZMETLERİMİZ

cephe-tabela

CEPHE TABELASI

Hemen hemen her işletmede kullanılan tanıtım amaçlı reklam görselleridir. Genellikle pleksi malzemelerden, lampeks denilen özel bir malzemeden veya alüminyumdan kesilerek yapılır. Dikkat ve ilgi çekme amaçlı kullanılan cephe tabelaları farklı kullanım seçeneklerine sahiptir.

IŞIKSIZ TABELA

Firmaların sıklıkla tercih ettiği tanıtım ve reklam uygulamalarındandır. Basit tabela, fener tabela, yön tabelası, ayaklı tabela gibi çeşitleri bulunan tabelalar genellikle pleksi malzemelerden veya lampeks denilen özel bir malzemeden essay kitchen (essay kitchen topics) kesilerek yapılır. Genellikle kalınlığı 20mm yada 40 mm arasında değişmektedir. Bu tabelalar elektrik aksamı bulunmayan parçalardan oluştuğu için kasa derinliği olmaz ve isteğe göre tasarlanabilir. Gün ışığında kolaylıkla seçilebilen bu tabelalar karanlıkta bu performansı sağlayamaz ve belirginliklerini kaybeder. Kullanılan malzemenin iç veya dış ortam gibi seçenekleri mevcuttur.

Işıksız tabela alüminyum veya demir profilden yapılır ve üzerine vinil veya branda baskılanarak uygulanır. Işıksız tabelaların fiyatı ışıklı tabelalara göre daha uygundur.

IŞIKLI TABELA

Görselliği arttırmak amacı ile yapılışında farklı ışık türleri kullanılarak üretilen tabela modellerinden birisidir. Işıklı Tabela, alüminyum kasa ile çevresi dönülüp demir iskelet ile dayanıklılığı arttırılan, aydınlatması led ışıklı ya da help essay writing florasan ile sağlanan dış yüzeyi müşterinin isteğine göre tasarlanan değişken tabela çeşididir.

Işıklı tabelaların hem ön yüzünde hem de arka yüzlerinde ışık sistemini geçiren pleksi folyo veya vinil baskılar kullanılır. Bu tabelalarda amaç daha fazla dikkat çekmek ve insanları bulunduğu alanlara daha kolay bir şekilde yönlendirmek adına yapılan tabelalardır. Işıklı tabela imalatında plexiglas veya bir diğer ismiyle mika ışık kullanılır. Dayanıklı ve çok iyi ışık geçiren ürünler, aynı zamanda almış olduğu ışığı zemine yayabilen bir özelliğe sahiptir.

Işıklı tabelalar en olarak genellikle 7 cm ile 15 cm derinlik arasında değişmektedir. Boy olarak uzunlukları ise 6 m olarak belirlenmiştir. Bu tabelada genellikle kullanılan renkler beyaz, siyah, kırmızı ve laciverttir.

 

ÖRNEK İŞLERİMİZ