ÖZEL
TASARIMLAR

ÜRÜN TEŞHİR
STANDI

DİJİTAL
BASKI

ARAÇ
GİYDİRME

TOTEM
TABELA

İÇ MEKAN
DEKORASYON

CEPHE
TABELASI

KUTU
HARF

PİLON
TABELA

ALÜMİNYUM
TABELA

FUAR
STANDI

DISPLAY
ÜRÜNLER

HİZMETLERİMİZ

İHTİYAÇLARINIZI BELİRLEYELİM

 

PROFIL

Profil, genellikle ışıksız tabela ve totem tabela çeşitlerinde kullanılır. Hafif, kullanışlı ve kolay şekil verilebilir olduğu için en çok tercih edilen malzemeler arasındadır. Çok ağır olmaması gereken ön cephe tabelaları ve totem tabelalar genellikle bu malzeme kullanılarak uygulanır.

ALÜMİNYUM

Alüminyum malzemenin en çok kullanıldığı tabela türleri arasında ışıklı tabela ve harf tabela yer almaktadır. Tabela çeşitleri arasında sağlamlık açısından bu malzeme en çok tercih edilenler arasındadır. Sağlam olduğu kadar görselliği ve kullanışlı olması yine bir tercih sebebidir. Aynı zamanda hafif olması nedeniyle istenilen şekil verilebildiğinden estetik bir görünüm sergilemektedir.

KROM

Krom, sadece Krom harf tabelalarda kullanılır. Bu malzemenin paslanmaz olması tercih edilme sebeplerinden biridir. Uzun ömürlü, kullanışlı, modern ve şık görünümlü, aynı zamanda kolay temizlenebilir olması nedeniyle tercih edilmektedir.

DEMIR

Demir, çocunlukla totem tabelalarda kullanılır. Sağlam, dayanıklı ve kullanışlı oluşu tercih edilme sebepleri arasındadır. Her türlü iklim koşuluna uygun olduğundan totem tabelaların alt kısımlarında kullanılır.